STOMATOLOGIA RODZINNA

Każda rodzina ma swoje wartości, które nie tylko pomagają jej członkom w codziennym życiu, ale również czynią ją wyjątkową. Podobnie jest w Dentarium – stomatologii rodzinnej. W swojej codziennej praktyce kierujemy się 4 zasadami, które mają wymierny wpływ na życie i codzienne funkcjonowanie naszych pacjentów :

Zasada nr 1: PROFILAKTYKA

Wolimy zapobiegać niż leczyć, dlatego uczymy naszych pacjentów, że wielu bolesnych schorzeń zębów i dziąseł mogliby uniknąć, gdyby wiedzieli jak w porę im zapobiec.                  W Dentarium edukację w zakresie profilaktyki stomatologicznej zaczynamy jak najwcześniej.    Z pomocą rodziców uczymy dzieci prawidłowej higieny jamy ustnej oraz zasad prawidłowego odżywiania. Dokonujemy zabiegów fluoryzacji i lakowania, dzięki którym młodzi pacjenci wchodzą w dorosłe życie ze zdrowym uśmiechem.

WARTOŚĆ DLA PACJENTA:

Dzięki odpowiedniej edukacji coraz większa grupa naszych stałych pacjentów nie wymaga zabiegów leczniczych, odwiedzają nas tylko w celu wykonania zabiegów profilaktycznych.

Zasada nr 2: LECZENIE CAŁYCH RODZIN

W Dentarium leczymy całe rodziny. Proponujemy jak najbardziej wszechstronną ofertę leczniczą, aby móc pełnić funkcję „lekarza rodzinnego” w zakresie stomatologii. Pomaga nam to wychwycić czynniki genetyczne czy też przyzwyczajenia rodzinne, takie jak złe nawyki żywieniowe. Szczególną troską obejmujemy najmłodszych pacjentów. Wiemy, że wymagają specjalnego traktowania. Dzięki cierpliwości naszych Specjalistów z powodzeniem przełamujemy nieufność maluchów, a rodzinna oferta sprawia, że Rodzice naszych małych pacjentów nie mają problemów z przyprowadzeniem ich do stomatologa. Wizyta w Dentarium kojarzy się dziecku z zabawą, poznawaniem nowego otoczenia, dziwnych i niespotykanych gdzie indziej przedmiotów i urządzeń np. ruchomego fotela.

WARTOŚĆ DLA PACJENTA:

pracujący u nas lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii są w stanie przeprowadzić kompleksową terapię w jednym miejscu, co usprawnia proces leczenia i daje większe poczucie komfortu (dziecko czuje się o wiele pewniej idąc do tego samego specjalisty).

Zasada nr 3: ZDROWIE + ESTETYKA

Łączymy zdrowie z pięknem. Profesjonalnie wykonana korona, most czy odbudowa zęba to nie tylko usprawnienie narządu żucia, ale często również mała operacja kosmetyczna przywracająca piękny uśmiech i dobre samopoczucie pacjenta. W Dentarium zabiegi zawsze wykonywane są przez doświadczonego Specjalistę. Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji podczas kursów i konferencji, odnosimy sukcesy nawet w dziedzinach uznawanych za najtrudniejsze – protetyce i leczeniu chorób przyzębia.

WARTOŚĆ DLA PACJENTA:

Nasi pacjenci korzystają z najnowszych rozwiązań w dziedzinie stomatologii oraz mają dostęp do najlepszych materiałów, dzięki czemu mają pewność profesjonalnej opieki stomatologicznej.

Zasada nr 4: ELIMINOWANIE BÓLU

Mamy świadomość, że przyczyną stresu pacjentów jest obawa przed bólem. Staramy się ich przekonać, że dorobkiem współczesnej stomatologii jest między innymi możliwość skutecznego znieczulania przed zabiegami, co pozwala przeprowadzić zabieg dokładnie i bezstresowo. Znieczulenia sa bezpieczne nawet dla dzieci.

WARTOŚĆ DLA PACJENTA

Teraz przychodzisz na wizytę z ochotą i bez niepotrzebnych obaw.

Co nowego u nas słychać?


  • Dnia 15 maja 2024 Dentarium będzie czynne do godziny 16:00

     

    Za utrudnienia przepraszamy


Bezpłatne znieczulenie

Maksymalnie minimalizujemy ból
i to bez dodatkowych opłat!
Wizyta u stomatologa już tak nie boli

odbytych szkoleń
10 lat doświadczenia